Alchymedes

Specjaliści Yggdrasil Gaming znów byli zadowoleni z ich nieskończonego talentu i pomysłowego myślenia, wypuszczając wyjątkowy automat Alchymedes. Wydaje się, że akcja na boisku przenosi się do alchemicznego laboratorium średniowiecza: zwykłe ikony, jak za pomocą magii, stają się żartownisiami, różne czynniki same stają się aktywne, a wiele więcej jest tajemniczych i niewytłumaczalnych.

Recenzja automatu Alchymedes

Ten automat składa się z pięciu rolek i dwudziestu oryginalnych ikon. Przewagą nad innymi podobnymi automatami są trzydzieści linii płatności.

Stawki nie są wysokie: 0,01 - 2 euro. Gra polega na systemie wielopoziomowych bonusów, dzięki wykorzystaniu jokerów i mnożników nagród. Aby wygrać, musisz zebrać kombinację składającą się z co najmniej 3 identycznych ikon znajdujących się w pobliżu.

Główne ikony to tylko osiem odmian: jasne butelki mikstur i symbole kart. Wild - żartowniś, przedstawiony w postaci miski czarownika z zielonkawym płynem. Pojawiając się na rolkach, może w cudowny sposób zastąpić dowolną z upuszczonych ikon.

Funkcja Skala Alchemika - sugeruje wybór, przy przejściu na nowy poziom, między zwiększonym mnożnikiem a rozszerzoną kombinacją jokera.

Interfejs i gra

Interfejs nie jest skomplikowany - duży przycisk znajduje się na środku - uruchamia proces gry, zatrzymuje go i przyspiesza wypłatę środków. Wskazana jest również skala następnego poziomu - kolby z tymi samymi miksturami alchemicznymi. Jeśli masz jakiekolwiek trudności i pytania dotyczące zasad gry i kombinacji, możesz przejść do sekcji pomocy, panelu ustawień lub tabeli wypłat. Kwota salda, aktualny zakład i wygrane są zawsze widoczne w głównym polu.

Ogromny plus - automatu nie trzeba pobierać, możesz grać bezpośrednio w przeglądarce, a nawet przez telefon komórkowy. Ponadto możesz dostosować w grze prawie wszystkie funkcje: grafikę, dźwięki, prędkość przewijania rolek w trybie automatycznym, co jest bardzo wygodne.

Kolorowa animacja, doskonały design i fascynująca fabuła automatu czynią go wyjątkowym i ekscytującym.