Aquarium - graj za darmo!

Jasny, kolorowy i tajemniczy świat życia morskiego w akwarium - co jeszcze jest potrzebne do relaksu i relaksu po ciężkim dniu? Tak myślał Playson, a dla swoich fanów stworzył automat do gier Aquarium - łatwy i całkowicie bezstresowy sposób na relaks - i zarobić trochę pieniędzy.

Ogólne punkty gry

To nie jest największe akwarium - tylko 5 rolek i 30 linii wypłat. Ale najsłodsze i najśmieszniejsze - jego mieszkańcy nie pozwolą się nudzić. A maksymalny zakład na linię - tylko pięć monet, nie odstraszy nawet najbardziej niedoświadczonego gracza. Zatem maksymalnie obstawianie jednego obrotu więcej niż 150 kredytów nie nastąpi - co nie pozwoli Ci martwić się o swój portfel.

Krystalicznie czysta woda, pięknie kołyszące się wodorosty - i zabawni, jaskrawi dekoracyjni mieszkańcy akwarium - to wszyscy bohaterowie tego relaksującego automatu do gry. Wspaniała animacja i przyzwoita ścieżka dźwiękowa zapewnią Twojej grze harmonię i spokój.

Gra premiowa Akwarium

Bez względu na to, jak spokojny jest automat wideo, ale bez bonusów będzie zupełnie inaczej. Więc w naszym akwarium jest miejsce na bonusy! Głównym jest symbol Wild. Złota rybka spełni wszystkie Twoje pragnienia, stworzy kombinację gier i zapewni doskonałe wypłaty - cóż, czy to nie szczęście? Rozgwiazda jako symbol rozproszenia może zwiększyć Twój wynik o pięćset zakładów, jeśli masz szczęście spotkać kilka z tych symboli.

Niestety, ten automat nie zapewnia żadnych darmowych obrotów i innych gier premiowych, dzięki czemu gracz nie rozprasza się od głównego procesu - odpoczynku. Aby wyszukać gry z bonusami, poszukaj innych automatów online.

Jackpot

Złapanie progresywnego jackpota w naszym akwarium to strata czasu: po prostu go tu nie ma. Ale zawsze można uzyskać najlepsze, najbardziej przyjemne płatności z cierpliwością. Aby to zrobić, wystarczy poczekać, aż pięć kombinacji z symbolem innego mieszkańca tego podwodnego świata - konika morskiego, znajdzie się na tej samej aktywnej linii. A potem 5 tysięcy zakładów, konto dodane do ciebie, będzie warte końca dnia gry.

Nawet jeśli nie możesz sobie pozwolić na założenie prawdziwego akwarium w domu, Pleason oferuje nie rozpaczać i używać swojego automatu do akwarium. Znajdziesz w nim każdego, kto mieszka w prawdziwych akwariach i zapewnia komfort właścicielowi. Mało tego - w tym przypadku mówimy o rozluźnieniu finansowym, co również jest bardzo miłe.