Eastern Emeralds

Automat do gier Eastern Emeralds można bezpiecznie przypisać do kategorii, która wykorzystuje motywy kultury Dalekiego Wschodu, z reguły motywy chińskie lub japońskie, do dekoracji gry na automatach do gier. W tym celu oferowane są liczne symbole tych kultur i wzór, który wyraźnie powtarza cechy tych kultur w obrazach, rzeczach, życiu codziennym itp. W tym przypadku mamy do czynienia z automatem o dość konwencjonalnej strukturze, który ma nieco nietypowe zasady i bardzo orientalne symbole gier, które są wygodne w użyciu. Tak więc tutaj używamy pięciu bębnów gier, z których każdy ma trzy symbole gry. Jednocześnie zakłady można obstawiać na dwudziestu liniach wypłat, których liczbę każdy może wybrać niezależnie.

W roli symboli gry używa się tylko pięciu obrazów chińskich rzeczy - tradycyjnego liang złota (miara złota w postaci statku mniejszego niż dłoń jest miarą masy i jednocześnie wartości w starożytnych Chinach), a także obraz złotego lwa, jak reprezentowali go Chińczycy, żółwie - symbol mądrości i długowieczność, złota rybka na czerwonym tle, a także złote monety w gronie, które zawsze służyły jako talizman, a także życzliwy symbol, szczególnie dla dzieci. „Dziki” symbol, który powstaje po prostu z napisu na zielonym tle, może pojawić się tylko na pierwszej, najbardziej lewej stronie bębnów, aw kombinacjach nagród zastępuje wszystkie inne rysunki z wyjątkiem rozproszenia.

Mnożniki gry

Również w grze występują również „dzikie” czynniki - tak samo jak „dziki” symbol obrazu, tylko one mogą mieć współczynnik do x5, co jest realizowane, jeśli taki symbol wpada w zwycięską sekwencję rysunków. Jednocześnie nadal spełnia swoje funkcje jako „dziki” rysunek. Również zwykłe litery dla gniazd i cyfra „10”, które wskazują wartość nominalną starszych kart do gry, są używane jako symbole. Tutaj jest najtańszy i często wyłania się z postaci.

Symbol premii reprezentuje strzelistego feniksa, w który wierzyli Chińczycy. Te symbole wygranych nie tworzą się same; pojawiają się tylko na trzech środkowych rolkach, ale trzy takie rysunki jednocześnie zawierają grę premiową. Przed rozpoczęciem musisz wybrać jedną z czterech możliwych opcji jego realizacji. Cztery warianty gry oferują od sześciu do piętnastu darmowych spinów, ale z różnymi potencjałami, mnożniki od x1680 do x120 dla wszystkich przewijanych kropli w grze. Im więcej założonych spinów, tym mniejsze potencjalne wygrane i odwrotnie.