Fairytale Legends: Hansel and Gretel

Net Entertainment, popularny programista wśród graczy, nadal zachwyca swoich fanów, wypuszczając coraz więcej nowych automatów do gier. Ale teraz jest czas na długo oczekiwaną kontynuację serii maszyn dedykowanych popularnym bajkom. Jedną z tych gier był najnowszy nowy produkt firmy, zwany „Fairytale Legends: Hansel and Gretel”. Jak sama nazwa wskazuje, fabuła oparta była na przerażającej opowieści, której autorami są legendarni bracia Grimm. Sama opowieść opowiada o nieszczęściach dziewczynki Gretel i jego brata Jaś, którzy sami poradzili sobie z podstępną starą wiedźmą.

Na polu gry tego automatu znajduje się pięć wirtualnych bębnów, a także dziesięć linii nagród, których liczby nie można zmienić. Jeśli chodzi o symbole gry, zarezerwowano dla nich tylko piętnaście komórek i wszystkie znajdują się na tym samym polu gry. W sumie dla użytkownika dostępnych jest dziesięć poziomów zakładów, które wynoszą od jednego centa do dwóch euro na linię. Łatwo więc obliczyć, że minimalny zakład na obrót wyniesie dziesięć centów, a maksymalny osiągnie dwieście euro. Możemy powiedzieć, że tak szeroki zakres kwot pozwoli każdemu użytkownikowi grać z bardzo innym budżetem.

Ten automat do gry Fairytale Legends jest wyposażony w zestaw znaków standardowych i specjalnych. Istnieje również wiele dodatkowych opcji rozszerzających możliwości gry. Z klasycznych symboli gracz będzie musiał zbierać zwycięskie kombinacje, które zaczynają się od trzech lub więcej identycznych symboli. Ta sekwencja może znajdować się w dowolnej pozycji linii aktywnej, więc nie martw się o kierunek łańcucha. To prawda, że istnieje jedno zastrzeżenie, że nagroda pieniężna będzie liczona tylko do maksymalnego współczynnika ze wszystkich łańcuchów. Możesz grać w takie automaty przez długi czas, ponieważ są one bardzo interesujące i ekscytujące.

Spośród dodatkowych opcji chciałbym podkreślić obecność premii „Fairy Wonder Spin”. Jego cechą jest to, że od pięciu do dziewięciu znaków nakłada się na dowolne losowe obrazy na boisku, tworząc bardziej opłacalną kombinację. Istnieje również premia „Wróżka Niespodzianka”, która pozwala umieścić dowolny losowy symbol na kilku sektorach rolek. Istnieje również „Fairy Wild Spin”, który umożliwia „ponowne wirowanie” za darmo. Jednocześnie zawsze istnieje możliwość, że na dowolnym bębnie, z wyjątkiem trzeciego, pojawią się „ułożone dzikie symbole”.