Flowers - graj za darmo!

Czy widziałeś kiedyś zły kwiat? I śpiący Jeśli nie, to firma NetEnt jest gotowa natychmiast naprawić to nieporozumienie - w automacie Kwiaty spotkasz zupełnie inne rośliny - piękne, przemyślane, złe. Wszystkie są różne, ale wszystkie służą jednej rzeczy - aby pomóc ci trochę zarobić.

Ogólne chwile gry Kwiaty

Ogród kwiatowy tego internetowego automatu do gry Kwiaty jest niewielki i wynosi tylko 30 linii wypłat - nie tak bardzo jak w szklarni, ale wystarczająco dużo, aby uzyskać hojny automat. Aby dostać się do tego niesamowitego siedliska piękna i radości, musisz postawić na dowolną liczbę linii. Dostępna będzie także każda kwota zakładu - od 1 centa do 2,5 dolara. Wybór należy do Ciebie - ale suma 75 USD będzie maksymalną kwotą, jaką możesz dostarczyć.

Symbole gry

W tym automacie nie można uzyskać dostępu do roślin we wszystkich postaciach - róż, słoneczników, dzwonków i wielu innych. Oni, podobnie jak ludzie, okażą swoje emocje - a nagrodą za to będą wygrane i dobry nastrój. Ponadto wszystkie symbole mogą być pojedyncze lub podwójne - a to zwiększa liczbę znaków w kombinacji - i odpowiednio do wypłaty.

Gra premiowa

Kwiaty rzadko wywołują negatywne uczucia - z reguły kojarzone są z nimi tylko pozytywne uczucia. Aby nie przyniosły rozczarowania, programiści udostępnili Flowers specjalne bonusy, które przynoszą więcej możliwości. Po napotkaniu symbolu Wild na ekranie (śmieszne słońce) możesz stworzyć zwycięską kombinację, po prostu dokonując zamiany.

Kolejny symbol - Free Spins uruchomi dla ciebie do 30 darmowych spinów, jeśli na ekranie pojawią się co najmniej cztery z tych symboli. Wszystkie płatności otrzymane podczas tych spinów zostaną zaksięgowane na koncie gry i pomnożone trzykrotnie. Niezły wzrost, prawda?