The Legend of Shangri La - graj za darmo!

Podstawą automatu „The Legend of Shangri La” była historia bohaterki, która postanowiła wybrać się w ekscytującą podróż w poszukiwaniu nieznanego kraju o nazwie „Shangri-La”. Jest również znany jako „Szambala” i, jak głosi legenda, jest ukryty w tybetańskich górach położonych w pobliżu Azji. Istnieje wiele odniesień do niego w starożytnych tradycjach, ale nie ma wiarygodnych dowodów na jego istnienie. Gracz i główny bohater będą musieli dowiedzieć się, czy ten niesamowity kraj rzeczywiście istnieje, a automat do gier firmy Netent pomoże w tym.

Skład automatu Shangri La

Kompozycja tej maszyny jest zbudowana na podstawie pięciu tradycyjnych bębnów, a także piętnastu komórek na symbole gniazd. Podobnie jak komórki, w tym automacie znajduje się piętnaście linii nagród, w których musisz zebrać łańcuchy nagród. Jest to konieczne, aby konto gotówkowe otrzymało nagrody pieniężne. To prawda, że istnieje jedno małe ograniczenie, a mianowicie, że kwota zakładu musi być wielokrotnością 20 wirtualnych pożyczek. Ich nominał można regulować niezależnie w zakresie od 0,01 do 10 euro. Zatem minimalny koszt pożyczki wyniesie dwadzieścia centów, a maksymalny osiągnie 200 euro na obrót.

Zarabianie pieniędzy w tej grze nie jest trudne, ponieważ automat ma ogromną liczbę różnych opcji i bonusów. Obejmują one specjalny zestaw symboli gry, darmowe spiny, dodatkowe poziomy gry i inne opcje. Warto wziąć pod uwagę, że łańcuchy nagród Shangri La można czytać tylko w kierunku od lewej do prawej na aktywnych liniach. Same kombinacje reprezentują ciągłe łańcuchy kilku identycznych obrazów. Współczynniki tych łańcuchów są bardzo różne, ale wszystkie mieszczą się w zakresie od czterech do pięciuset razy. Są niezwykle ważne, ponieważ tworzą nagrodę pieniężną poprzez pomnożenie współczynnika łańcucha przez kwotę zakładu.

Znaki

Jeśli chodzi o postacie specjalne Shangri La, w grze są tylko dwie. Jeden z nich jest „dzikim” symbolem i jest przedstawiany jako piękna dziewczyna. Jeśli znajdzie się na aktywnej linii pola gry, pozwoli graczowi zastąpić każdą inną postać swoim wizerunkiem. W rezultacie z pewnością otrzymasz zwycięską kombinację, za którą ustalana jest nagroda. Innym symbolem jest symbol rozproszenia i jest przedstawiony jako naczynie ze złota. Jego głównym zadaniem jest to, że jeśli gracz ma szczęście zebrać łańcuch trzech lub więcej takich symboli, natychmiast przejdzie do poziomu premii w grze.