Lucky Angler - graj za darmo!

Wędkarstwo to szczególny sport, który lubią nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. A zimowy połów pod lodem to osobny problem! Właśnie ten temat NetEnt postanowił ujawnić i zadowolić fanów za pomocą automatu Lucky Angler - A Snowy Catch. Pochwal się swoją umiejętnością wyciągania ryb - a na pewno będziesz zwycięzcą!

Ogólne punkty gry Lucky Angler

Zwykle zimowe wędkowanie wymaga jakiegoś rodzaju i stawu. Ale nie potrzebujesz czegoś takiego w tym automacie online: jest tylko 25 linii wypłat i możesz bezpiecznie łowić ryby o każdej porze roku i dnia. Nie będziesz nawet potrzebował posiłków uzupełniających - zakłady odegrają swoją rolę. Ich zasięg jest tutaj dość szeroki - możesz zacząć od 1 centa - aby się rozgrzać - a skończyć imponującymi 5 dolarów za jedną monetę. Na każdej linii mogą znajdować się dwie takie monety - a maksymalna kwota zakładu wynosi 150 USD.

Symbole gry Lucky Angler

Wszystkie symbole znajdujące się na rolkach tego gniazda są dobrze znane każdemu zapalonemu rybakowi: sum, rak, szczupak i różne ofiary, w tym obdarty but i inne osiągnięcia, którymi zwykły rybak chwali się z przyjemnością.

Gra premiowa

Zimowe „ciche polowanie” to wydarzenie, w którym nie można obejść się bez godnych pomocników. I będzie ich dość! Jednym z niezbyt zwyczajnych symboli bonusowych będzie Sticky Wild - jest to Wild Symbol, który pojawia się tylko na rolkach parzystych. Zastąpi nie tylko prawie wszystkie symbole we właściwym czasie, ale ponieważ jest „lepki”, po uczestnictwie w kombinacji, pozostanie na miejscu do pierwszego obrotu, w którym nie może utworzyć kombinacji. Ten slot nie był pozbawiony Rozproszenia - symbolu rozproszenia. Szkoła ryb może pojawić się wszędzie - im więcej takich postaci spotkasz, tym więcej darmowych obrotów (do 20) możesz zdobyć. I podczas tych rotacji przygotowano dla ciebie kolejną niespodziankę - Sticky Scatter, która pojawi się na trzecim bębnie i będzie mogła „przykleić się”.