Nirvana

Nirvana to automat wideo dla dostawcy gier Yggdrasil Gaming, który został wydany 24 listopada 2015 r. Witamy w cichej dolinie trzech bogiń Nirwany. W Nirvanie będziesz podekscytowany spotkaniem trzech bogiń. Tutaj zapoznasz się z ich funkcjami, które pozwolą ci otrzymać maksymalne nagrody. Oto dzikie, Mega Reels i Nudge Reels. Jeśli boginie są po stronie wszy i szczęście uśmiecha się do ciebie, możesz wywołać dwie i trzy funkcje jednocześnie. Nirvana to rolka wideo z pięcioma rolkami i dwoma tuzinami linii wypisanych tutaj w standardowy sposób.

Linie i rozgrywka na automacie Nirvana

W grze znajduje się 8 zwykłych ikon, które pozwolą Ci wygrać, jeśli trzy lub więcej konsekwentnie ustawia się na linii wypłaty, zaczynając od samego lewego brzegu. Symbol dziki zastąpi wszystkie symbole, nie licząc symbolu rozproszenia, znanego jako symbol swobodnej rotacji. To jest świetne miejsce. Z pewnością stanie się dzisiaj twoim ulubionym automatem Yggdrasil. Wydaje się, że automat jest wpłacany i konsekwentnie się opłaca, ale wszystko to dzięki dobrej RTP (tutaj 96,2%), która w krótkim okresie wygląda imponująco. Pojedyncza funkcja dwóch rozpraszaczy to miła funkcja, która może pomóc w zrównoważeniu konta wirtualnego.

Zbierz 3 lub więcej scatterów, które dadzą ci 10 darmowych spinów z jedną wybraną funkcją, zdobądź 3 lub więcej podczas darmowych spinów, a twoja liczba darmowych spinów wzrośnie do 10 razy dzięki dodatkowej funkcji, którą należy wybrać z dwóch pozostałych. Zdobądź 3 dodatkowe dyfuzory, a otrzymasz więcej darmowych obrotów, ale tym razem ze wszystkimi trzema specjalnymi funkcjami. Powinieneś spojrzeć na średnią wypłatę w tej grze, to 200x twojego zakładu, jeśli zbierzesz wszystkie trzy funkcje specjalne.

Dzięki możliwości bardzo przyjemnych wygranych podczas darmowych obrotów oznacza to, że nie musisz się denerwować, myśląc, że nic z tego nie skończysz. Podczas darmowych spinów wiele osób często otrzymuje szpule Nudge, ta funkcja średnio płaci minimum, ale jest lepsza niż nic. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, ale nie wydajesz osobistych pieniędzy, znajdź tę grę w witrynie, w której możesz uruchomić ją w bezpłatnym trybie demonstracyjnym, który pozwala cieszyć się grą i obrotami maszyny za pieniądze. W tym trybie emocje i oszczędności są gwarantowane.