Planet of the Apes - graj za darmo!

Automat do gry Planet of the Apes to oryginalne opracowanie NetEnt, oparte na fabule słynnej serii Planet of the Apes. Ten automat wideo ma absolutnie unikalną strukturę, ponieważ składa się z 2 części, które są jednocześnie uruchamiane na rolkach. Gracze będą mogli spędzać czas z maksymalną przyjemnością, ponieważ muszą oglądać rozgrywkę na dwóch polach gry jednocześnie. Oczywiście w tym przypadku szanse na wygraną są znacznie większe. Cóż, możesz rozpocząć grę, uruchomić bębny, a jeśli to konieczne, i chcesz, automat może być wstępnie przetestowany w bezpłatnej wersji.

Charakterystyka techniczna emulatora Planeta małp

Automat ma dość wysoką jakość grafiki i dźwięku, ale jego największą cechą jest obecność dwóch stref, na których znajduje się 5 cewek. Oba pola gry zapewniają obecność 20 linii, z których każda wymaga obstawiania. Nie możesz zmienić tej liczby w automacie, ale wielkość zakładów różni się wystarczająco szeroko, więc gracze o różnych budżetach będą mogli uczynić swoją grę atrakcyjną finansowo. Pomimo faktu, że w tym automacie są dwa pola gry, istnieją funkcje zarówno standardowego typu, jak i oryginalne funkcje, które są przechowywane w obu strefach. Zwycięskie kombinacje są zbierane w klasyczny sposób, to znaczy na wszystkich liniach przewidzianych do tego celu, zawsze w kierunku od lewej do prawej od skrajnego bębna.

Symbole do gier

Obrazy na rolkach to wartości symboli kart i oczywiście główni bohaterowie serii, wśród których może być zarówno małpa, jak i ludzie. Każda strefa automatu do gier jest podpisana nazwą wersji filmu, do której jest przeznaczona. W strefach znajdują się specjalne symbole: - Symbol rozproszenia to obraz rozproszenia, który pojawia się w obu typach stref gry. Znajduje się w dowolnym miejscu, a jednocześnie liczy się jako zwycięski. Trzy symbole rozproszone przyczyniają się do obliczania darmowych obrotów.

Dziki symbol. To są zdjęcia żartownisiów. Zbierają własne kombinacje, a także zastępują podstawowe symbole przy przygotowywaniu płatnych łańcuchów. Symbole dzikie mogą pojawiać się jako pionowe ułożone paski, w wyniku czego mogą całkowicie zająć miejsce dowolnej kolumny.

Funkcje ułatwień dostępu

Ten automat oferuje dość imponującą liczbę funkcji bonusowych, w tym: - Główni bohaterowie mogą pojawić się w jednej ze stref, gracz otrzyma za nie dodatkowe monety.

Rozgrywka tego automatu charakteryzuje się względną prostotą, ale jednocześnie gracze mogą być zadowoleni z dość szerokiego wyboru dodatkowych funkcji i innych rodzajów rozrywki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich jego funkcjach, musisz zarejestrować się na stronie dowolnego wirtualnego kasyna, które udostępnia ten automat, zarówno w darmowej wersji demonstracyjnej, jak i płatnej. W każdym razie wrażenia z gry są tylko pozytywne!