Sakura Fortune

Internetowy automat do gier Quickspin opowie graczom historię dzielnej i pięknej księżniczki Sakury. Świeżość japońskiej wiosny i estetyka orientalnego ducha doskonale oddają oryginalne kompozycje muzyczne i efekty dźwiękowe.

Funkcje automatu do gry

Automat do gier Sakura jest wykonany w 5 rolkach w 4 rzędach. Brak linii płatności 40, aby uregulować kwotę. Minimalny możliwy zakład to 0,2 monety, maksymalny to 100.

Miłym momentem podczas gry w automacie online Sakura Fortune są rozszerzone symbole Wild. Opuszczają wyłącznie na 2., 3. i 4. bębnie i całkowicie pokrywają cały bęben. Dzięki funkcji bonusowej szanse na zebranie łańcucha nagród z obrazów znacznie rosną.

Znaki Sakura Fortune

Tematem automatu do gry jest drzewo sakura z czasów panowania cesarzy, a zatem jakość zdjęć jest odpowiednia. Jednak znacznie bardziej interesujące są egzotyczne postacie, które mają specjalne możliwości i czasami ułatwiają grę dla graczy.

Wysoki współczynnik zwrotu, przemyślany, a jednocześnie prosty interfejs i dodatkowe funkcje sprawiają, że maszyna do gier jest doskonałym sposobem na dobrą zabawę.