Secret of the Stones - graj za darmo!

Słynny Stonehenge i starożytni Druidzi, którzy rzekomo go zbudowali, stali się źródłem wielu opowieści i mitów. NetEnt postanowił uporządkować wszystkie liczby - i zaprezentował swoim fanom automat do gry Sekret kamieni. Zbliż się do odpowiedzi na stulecie - i zarabiaj na niej.

Najważniejsze cechy gry Secret of the Stones

Kultura i zwyczaje Celtów są nierozerwalnie związane z naturą i otaczającym nas światem - i to cudownie znajduje odzwierciedlenie w 25 liniach gier tego automatu online. Aby zanurzyć się w tym starożytnym nauczaniu, potrzebujesz trochę - zakładu. Aktywuje dowolną liczbę linii - w zależności od tego, jak poważnie podchodzisz do gry. Jeśli Twoim celem jest czerpanie przyjemności z tego procesu, możesz to zrobić z minimalną stawką 1 cent - ale to nie będzie tak interesujące. Umieść 10 monet na każdej linii o wartości nominalnej do 50 centów - i możesz operować przy maksymalnej kwocie inwestycji 125 USD. I taka hojność z pewnością przyniesie wam dywidendy w postaci hojnych płatności.

Symbole gry

Wszyscy znają symbole runiczne na wielu automatach, które korzystały ze starożytnych Celtów. A na rolkach tego automatu wideo znajdziesz stylizowane obrazy zwierząt w tej konkretnej technice. Kto wie, może to są zdjęcia - praca druidów.

Gra premiowa Secret of the Stones

Wszystkie siły natury z pewnością przyjdą na pomoc graczowi - w końcu Celtowie czcili duchy, druid Mia Sam będzie odgrywał rolę dzikiego symbolu w tym miejscu - i dzięki swojej mistycznej mocy może zastąpić prawie dowolny symbol w dowolnej kombinacji. Aby to zrobić, poczekaj na pojawienie się nowego. W grze bonusowej wybierz magiczny kamień, do którego Cię przyciąga - i możesz otrzymać darmowe spiny (będzie 10 - z możliwością rozszerzenia) Dzikie symbole, a nawet rolki, a także dodatkowe współczynniki. Tajemnica i magia nie są powodem do zdobycia progresywnego jackpota. Tak zdecydowali programiści.

Wiedza wielu pokoleń była przechowywana przez druidów. I nie zaszkodzi nam uczyć się od nich - zdecydowali na NetEnt i stworzyli wspaniały automat do gry Secret of the Stones.