Silent Run - graj za darmo!

W nowym automacie Silent Run NetEnt oferuje Ci możliwość przebywania na pokładzie jednego z okrętów wojennych odpowiedzialnych za obronę głębin morskich i poczucia się w centrum działań wojennych. I tutaj musisz zachowywać się tak cicho, jak to możliwe, aby nie stać się ofiarą wrogiego radaru.

Ogólne punkty gry

Na tym automacie online nie oczekujesz niszczyciela ani krążownika. Miejscem rozmieszczenia i polem bitwy będzie 25 linii wypłat. Aby przejąć kontrolę nad całą tą „paradą”, nie musisz dowodzić swoich umiejętności ani zostać admirałem - wszystko jest o wiele prostsze. Zdecyduj o wartości nominalnej monet (do 50 centów) i ich ilości (w każdej linii można umieścić do 10 monet) - i odważniej w bitwie! A 125 $ maksymalnego zakładu posłuży właśnie jako podstawa, dzięki której na pewno wygrasz ogromną liczbę niezapomnianych zwycięstw!

Symbole gry

Marynarka wojenna jest uzbrojona w wystarczającą liczbę okrętów podwodnych - i są one wyposażone w wiele rodzajów broni. I to duma nauk wojskowych - statki, łodzie, torpedy i inne rzeczy nie mniej niebezpieczne na pełnym morzu, które cię spotkają - na szczęście tylko na bębnach.

Gra premiowa

Na asystenta, który nie bał się dołączyć do tej bitwy, czeka wielu asystentów, którzy poprowadzą go przez labirynty tego niebezpiecznego miejsca. Przede wszystkim takim znakiem bonusowym będzie symbol Wild - Czerwona Latarnia - sygnał niebezpieczeństwa. To on stworzy dla ciebie zwycięskie kombinacje, zastępując inne symbole. Kolejnym bonusem jest Echo Wild - Czerwony Radar, który pojawia się na trzecim bębnie, wysyła trzy sygnały w celu wykrycia dodatkowych Wild Symbols. Cóż, specjalny Echo-Bonus, który żyje również na środkowej rolce, rozpoczyna dla ciebie rundę bonusową, w której twoim zadaniem jest zniszczenie jak największej liczby wrogich statków.

Jackpot

W tym automacie nie zdobędziesz progresywnego jackpota. Maksymalne, o które musisz walczyć, to maksymalne wypłaty, które wynoszą 1 tysiąc monet. Pamiętaj jednak, że główne zwycięstwo tutaj wygrywa właśnie runda bonusowa - w niej możesz zdobyć do 256 tysięcy monet.

NetEnt postanowił zadowolić wszystkich swoich męskich fanów i wysłać ich w Silent Flight. Już z tego lotu na pewno wrócisz z dobrym łupem!