Stickers - graj za darmo!

Ten automat z naklejkami powinien być rozpoznawany jako całkowicie zwyczajny i nie różniący się znacząco, chyba że weźmiesz pod uwagę oryginalny pomysł na grę i nieco różni się od zwykłej mechaniki gry. Doskonały automat do gier z pięknie rysowanym komponentem graficznym przyciąga uwagę faktem, że możesz się w nim zrelaksować bez myślenia o zasadach gry i grać nawet z automatycznym obracaniem rolek. Jest szansa na wygraną i całkiem duże kwoty, ale do tego trzeba grać wystarczająco długo i ciężko.

Chwile gry na automacie Naklejki

Pięć zwykłych rolek do gry dla większości graczy, z których każdy ma trzy obrazy gry i narysowano do dwudziestu linii gry, których liczbę każdy gracz może regulować niezależnie. Im więcej linii jest uwzględnianych w każdym momencie, tym większa będzie wygrana i tym więcej gracz otrzyma wygrane na jednostkę czasu. Ale płać za każdy obrót będzie miał więcej. Naklejki pełnią rolę obrazów w grze - małe wygodne naklejki, które można przymocować do niemal każdej powierzchni i które są niezwykle popularne wśród uczniów i nastolatków w różnym wieku.

Wszystkie rysunki gier w Naklejki są wykonane w formie naklejek z różnymi napisami i rysunkami. Tańsze są symbole liter lub cyfr, które odzwierciedlają nominalne wartości kart do gry, ponieważ od dawna są wskazane na większości automatów do gier. W takim przypadku białe ikony są umieszczane na kolorowym tle małych naklejek. Droższe naklejki są oznaczone owocami - truskawkami, pomarańczą, kiwi i śliwką. Symbol „dziki” to obraz czerwonego znaku trefl - jednego z kolorów gry karcianej. Ten wzór może zastąpić każdy inny w procesie generowania zwycięskich sekwencji. Główną cechą tego symbolu i całej gry Naklejki jest to, że gdy pojawia się na rolkach gry, automatycznie obejmuje dodatkowe bezpłatne ponowne wirowanie, ale jednocześnie pozostaje na swoim miejscu, gdy zmienią się wszystkie inne symbole.

Jeśli na następnej stronie inny „dziki” symbol wypadnie w innej pozycji, pozostaną w tych samych zajętych miejscach i ponownie rozpoczną nowy wirowanie. Te ponowne spiny będą kontynuowane za darmo, dopóki na ekranie nie pozostanie żaden nowy „dziki” symbol, którego ponowne spinanie nie zostało jeszcze zaimplementowane. Co więcej, wszystkie „dzikie” rysunki, które padły, pozostają na swoich miejscach przez całą sesję ponownych obrotów, bez względu na ich liczbę. Oczywiste jest, że znacznie zwiększa to