Victorious - graj za darmo!

Starożytni Rzymianie byli znani ze zwycięstw. I Imperium Rzymskie - dzięki swojej mocy. Możesz dowiedzieć się więcej o życiu i zwycięstwach armii legionistów dzięki producentowi oprogramowania NetEnt - i jego zwycięskiemu automatowi do gier Victorious - w końcu tak nazywano tę niezwyciężoną i niesamowitą armię. Masz wspaniałą okazję nie tylko do otrzymania chwały ich zwycięstw, ale także do cieszenia się skarbami, które trafiły do nich jako trofeum.

Ogólne punkty gry Victorious

Najbardziej desperacka bitwa odbędzie się na pięciu bębnach Victorious automatu online. Nie ma sensu rozmawiać o liniach - ponieważ w grę wchodzi tutaj system All Way. Dzięki niej wszystkie zwycięskie kombinacje powstają nie wzdłuż linii, ale dzięki symbolom na sąsiednich bębnach. Zatem do Twojej dyspozycji będzie 243 kombinacje, aby otrzymać godne wypłaty. Aby je otrzymać, musisz jak zawsze postawić zakład. Jest tu 10 linii zakładów - wszystkie muszą być wielokrotnością 25. Minimum można postawić 50 centów, a dla najbardziej ryzykownych przewidziano kwotę 125 $.

Gra premiowa Victorious

W każdej bitwie nie można obejść się bez szczęścia - jest to czasem najważniejszy element sukcesu. Tak więc w automacie Zwycięski w formie szczęścia otrzymasz specjalne symbole bonusowe. Dziki symbol - Złoty Orzeł - zawsze będzie strzec twoich zainteresowań - i pomoże zastąpić prawie każdy symbol, jeśli to konieczne do zwycięstwa.

Cóż, Rozproszenie lub Symbol Rozproszenia (który działa tutaj Wieniec Zwycięzcy), które pojawiły się na ekranie co najmniej trzy razy, przyniosą ci dobry dodatek do wypłat - do 50 początkowych zakładów. Ponadto trzy Scattery (lub więcej) zasygnalizują początek darmowych spinów - będzie ich maksymalnie 25. I to nie wszystko - płatności otrzymane za te spiny zostaną potrojone!

Jackpot

Ten automat nie różni się niczym od Progresywnego Jackpota. Tak, doświadczony gracz go nie potrzebuje - maksymalne wypłaty w automatach online mogą czasem być znacznie wyższe - i tutaj są równe 1500 początkowych zakładów.

Niebezpieczne i nieprzewidywalne armie były w stanie podbić miasta i kraje. A teraz jest w ich mocy - i mocy automatu do gry - aby przynieść Ci niesamowite i imponujące skarby w postaci płatności.