Vikings go Berserk

Temat Wikingów, szczególnie ich wojownicza część - szaleńcy - jest niezwykle popularny. Jest wykorzystywany w książkach, filmach, animacjach i oczywiście w grach komputerowych. Dlatego wybór tematów przez słynnego twórcę automatów wideo - firmę Yggdrasil - był niezwykle udany.

Motyw, projekt i interfejs

Temat Viking przyciąga uwagę wielu graczy na różnych poziomach, w różnym wieku i płci. Ci wojownicy we wczesnym średniowieczu nieustannie zaburzają wyobraźnię współczesnych ludzi, więc twórcy automatu idealnie wybrali motyw.

Gra Vikings go Berserk to inna dynamika, jasny i wyrazisty design, dobrze zaprojektowany i łatwy w obsłudze interfejs. Wraz z Wikingami gracz udaje się na długą wędrówkę, podczas której znajdzie niesamowite wydarzenia, nowe kraje, poszukiwanie skarbów, starcia ze stworzeniami nie z naszego świata i mitycznymi postaciami. Gra na tym automacie jest bardzo interesująca i opłacalna, więc nic dziwnego, że automat ma wielu fanów w różnych krajach świata.

Rozgrywka

Wszyscy zawsze zaczynają grać zakładami, więc ten automat nie różni się pod tym względem od innych. Na ekranie emulatora tłem jest stylizowany smok Wikingów - okręt wojenny ozdobiony wizerunkami smoków i innych czarodziejskich stworzeń. Udekoruj taki wojenny symbol, oczywiście, półnagie piękności.

Pole gry Vikings go Berserk to rozproszenie złotych i srebrnych monet przeplatanych portretami „uroczych” wąsatych i brodatych Wikingów. Przyszłość gracza zależy od kombinacji, w której wypada „obraz” - czy ma szczęście i wygrywa, czy też płacze jego pieniądze.

Główne cechy automatu do gry Vikings go Berzerk

W tym automacie wszystko jest gustownie wybrane i doskonale zaaranżowane. Idealnie dopasowana muzyka, doskonała nowoczesna grafika, przemyślana fabuła i jasny, ale nie wulgarny design z pewną nutą humoru - tak lubią użytkownicy w tej wspaniałej grze.